Resultatservice, søk i midlertidige resultatlister - birkebeiner.no

Resultater for Stafettbirken.

Viser 1 - 50 av totalt 184 treff.         Side: 1 2 3 4

Plass Land Navn Klasse Pulje Mål Startnr.
 
1NORByggmakker Skattum Valdres Hytte Og Byggservice 1,
Sander Thon
Bjørn Mikael Espelien
Carl David Nielsen
Per David Nielsen
SM100:55:4740045
2NORTeam Milslukern - Driv Trening ,
Petter Søberg
Herman Paus
Øystein Rodem
Anders Engene Bjåland
SM101:22:3140005
3Team Mosetertoppen SKILINE 1,
Lars Engseth
Anders Aalberg
Vegard Hamnes
Petter Hattestad
SM101:25:0740012
4NORNMBUI Langrenn 1,
Vetle Løchting
Olav Vikøren Espenes
Øyvind Sveen
Per Ola Flaten Bredvold
SM101:26:0040076
5NTNUI,
Halvor Herlyng
Halvor Kleivi
Anders Aamodt Resell
Erik Bøe
SM101:28:4540078
6Team Mosetertoppen SKILINE 2,
Kim Finsrud
Eirik Haugsbø Gulli
Eirik Røysheim
Richard Høgås
SM101:34:0440013
7NORNMBUI Langrenn 2,
Gjermund Korbøl Thoner
Sindre Løchting
Arne Hadler-Olsen
Erlend Isachsen
SM101:34:2740077
8NORByggmakker Skattum Nussenassegrisen Med Venner,
Jan T Låven
Eystein Nussenasse Holter
Terje Vilikke Godheim
Jan T Låven
SM101:39:0740035
9NORAdvokatfirmaet Thallaug,
Tore Ruud
Espen Enger Halvorsen
Bergsvein Træthaug
Tore Thallaug
SM101:39:4440087
10NORHouse Of Skiers ,
Gjermund Steinsland
Anne Moian Nydal
Jock Novak
Erlend Nydal
SX201:40:4640274
11Sparebank 1 Østlandet,
Frode Korsmo
Rune Kværndal
Trond Buhaug
Espen Hagestande
SM101:44:0140048
12Team Aktivklinikken 2,
Petter Leistad
Ingeborg Thorsen
Endre Vold-Engesli
Kristin Sønstegård
SX201:45:0140173
13DNB Lillehammer Old Boys,
Anders Tyrom
Thomas Sunde
Morten Solbakken
Erik Sjue
SM101:45:2340074
14NORByggmakker Skattum De Unge Lovende,
Kristian Finstuen
Ole Henrik Ryttersveen
Ove Strømsjordet
Oddleif Øistad
SM101:45:2940025
15NORByggmakker Skattum Nordli Invest,
Øyvind Myrvold
Anne Nordli
Ronny Nordli
Stig Nordli
SX201:45:5240221
16RAM arkitektur,
Peer Bull-Hansen
Hilde Grøneng
Andreas Svingheim Magerøy
Sten Aagaard
SX201:46:1940176
17NORByggmakker Skattum Byggmakker Lillehammer,
Ole Petter Skogstad
Amund Gråberg
Anders J. . Hærdig
Tommy Bekkevold
SM101:46:2040022
18NORTeam Boligpartner1 - Dk Jessheim,
Morten Land Nilsen Nilsen
Kristian Hægeland
Marius Bach Brenders
Stian Grenaker
SM101:47:3240081
19Nittedal Torvindustri AS,
Egil Rognstad
Magnus Tøraasen
Per Ivar Antonsen
Stian Berg
SM101:47:5040075
20NORTeam Laje Entreprenør - Elite,
Christian B. Larsen
Tor M. Hovde
Knut Buer
Petter F. Lund
SM101:48:0840008
21NAV Lillehammer - Gausdal 1,
Kjell Petter Haug
Martine Brustad
Trond Schreiner
Erlend Sørnes
SX201:48:2240253
22NORStructor Lillehammer Elite,
Vegard Sagbakken
Øystein Stokstad
Tor Kristian Molden
Per Arne Kolseth
SM101:48:4140017
23SPAR Elite Plukk&Miks,
Torstein Nymoen
Sigrid Andrea Fløgstad
Lasse Aniksdal
Lars Berger
SX201:48:5740239
24Oppfølgingsenheten Frisk,
Fredrik Øversveen Mobekk
Marte Sveen
Michell Hansson
Bo Randers
SX201:49:2640255
25Eidsiva Bredbånd Team Transport,
Lars Berger
Erik Lunheim
Lars Gunnar Thingnes
Andrè Marstein
SM101:51:5940055
26Team Aktivklinikken, 1
Petter Sørensen
Brita Hope
Kristoffer Sæther
Håvard Selbæk
SX201:52:0040171
27NORCyfor Cst,
Nils Gaute Prestmo
Bjørn Vidar Kråkevik
Kurt Ola Sandmo
Bjørn Erik Kleiven
SM101:52:1040068
28NORBacke Oppland Bil1,
Endre Elgshøen
Pål Thune
Geir Torke
Tormod Bjerke
SM101:52:5140089
29NORSwix,
Eivind Opsahl
Erik Dompen
Cato Thomassen
Anders Bjørnsgaard
SM101:54:2940006
30Rambøll H1,
Elvar Joror
Leif Røe
Knut Røssum
Jostein Lille-Mæhlum
SM101:54:5440070
31NORByggmakker Skattum Syljuåsen Lag 2,
Torbjørn Fredlund
Daniel Haugrud
Steffen Haugen
Stian Petterson
SM101:55:2640041
32NORTeam Laje Entreprenør - Mjøsbrua,
Kristian Bleken
Are Koppang
Joakim Nilsen
Atle Grøndalen
SM101:55:3540010
33NORCyfor Ccr,
Morten Narum
Ann Kristin Aas
Karsten Aas
Tor Arne Ringstad
SX201:56:1340241
34NORByggmakker Skattum Gærne Sia,
Tormod Bjørnødegård
Dag Stenersen
Idar Danielsen
Ole Konstorp
SM101:57:4140029
35NORCanon Herrene 2,
Petter Solheim
Kim Nordsveen Skogen
Håkon Busterud Bjørnstad
Jon Martin Halsli
SM101:57:5340001
36NORTeam Laje Entreprenør,
Torstein Bratvold
Ole Tvenge
Pål Norderhaug
Erik A. Nordgård
SM101:57:5940007
37NORAf Eiendom / Aktiv Mot Kreft,
Anders Veidahl
Marius Leiddal
Rick Noordink
Øyvind Svare Lorentzen
SM101:58:0740015
38NORStrand,
Emma Bogsti
Erik Nikolai Thorsrud
Ole Anders Fjeldberg
Hans Arne Krogsti
SX201:58:4840170
39NORKonica Minolta, Lars Otto
Lars Otto Sevaldrud
Tormod Løken
Rune J Gropen
Kai Normann Johansen
SM101:59:1240002
40Oppfølgingsenheten Frisk Spesialisthelsetjenesten,
Hilde Bakken
Kenneth Kristiansen
Thomas Tobro Wøien
Håvard Berg
SX201:59:2140256
41NORByggmakker Skattum Byggmester Ranheim 2,
Terje Hovrud
Sivert Strand
Håkon Hasle Hasle Lyhus
Asbjørn Lyhus
SM101:59:2640049
42NORByggmakker Skattum Syljuåsen Lag 1,
Anders Myrhe
Joakim Sofienlund
Trond Øyvind Nilsen
Anders wien
SM101:59:3140040
43NORRevmatismesykehuset Lillehammer,
Lars Krogsveen
Ragnhild Ildstad
Nina Linnea Brandsar
Anlaug Brandslien
SX202:01:1840169
44NORCyfor Css - Ledelse,
Kristian Johansen
Georg Megrund
Geir Løvlien
Even Pålsøygard
SM102:01:4240067
45NORByggmakker Skattum Landheim Bygg Lag 1,
Kjetil Skullerud
Jørgen Mjørlund
Jørgen Owren
Frank Aaslund
SM102:02:0640032
46NORCanon Herrene, 1
Svein Trønnes
Martin Lorentzen
Anthon Grimsmo
Torstein Halsli
SM102:02:2540000
47RAM arkitektur,
Bjørn Horten
Zdravko Zivanovic
Håvard Hagen
Håkon Lundby
SM102:02:3440016
48NORTeam Boligpartner 16 - Dk Hamar,
Morten Stormoen
Kjetil Noren
Thomas Jahr
Atle Maurud
SM102:03:0340018
49NORByggmakker Skattum Svinepelsene,
Espen Claussen
Oliver Lorentz
Sverre Bergfall
Samuel Wilhelmsen
SM102:03:1540039
50Eidsiva Bredbånd Team Salg,
Audun Sørby Johansen
Rune Bjaanes Dahl
Birger Barli
Sondre Elvestad
SM102:03:3040054

Side: 1 2 3 4